خرید همکار

فروش عمده همکاری انواع تجهیزات گیم و لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر

اگر شما مغازه دار یا پخش کننده هستید برای مشاهده قیمت خرید عمده و همکاری کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. بعد از ثبت نام، ایمیل ثبت نامی خود را به همراه یک عکس از کارت مغازه خود به شماره واتساپ (09123973014 جناب آقای رفیعی) برای تایید حساب همکاری ارسال نمایید.
  2. بعد از ارسال عکس و تایید حساب همکاری توسط پشتیبانی عصر بازی ، برای حساب کاربری تایید شده شما، تمام قیمت های نمایش داده شده در سایت قیمت همکاری و عمده خواهند بود.

 


 

کلیه ی همکارانی که علاقمند به خرید بصورت حضوری یا تلفنی هستند.

میتوانید از طریق واتساپ با شماره 09215525369 یا تلفن شرکت (02136611882 ) آقای بیگ زاده تماس حاصل بفرمایید.


نکات مهم قابل توجه همکاران گرامی


همکارانی که قبلا از سایت خرید عمده انجام داده اند نیاز به تایید حساب ندارند و تایید حساب مختص ثبت نام کنندگان جدید می باشد.

بدون هیچگونه محدودیت در تعداد و مبلغ خرید

در صورت بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی در ورود یا ثبت نام با شماره 02136611882 آقای بیگ زاده تماس حاصل بفرمایید.

ارسال ارزان به سراسر نقاط ایران

فرقی نمی کند شما در کدام شهر باشید حتی فرقی نمی کند در شهرهای بزرگ دارای کسب و کار هستید یا در روستاها. فروشگاه عصر بازی به تمام نقاط ایران ارسال کالا دارد.

این نکته حائز اهمیت است که به دلیل حجیم و سنگین بودن سفارش های خرید عمده و برای کاهش هزینه ارسال ، ارسال سفارش های خرید عمده از طریق باربری صورت می پذیرد.

البته این امکان فراهم شده تا در موارد خاص با هماهنگی با بخش ارسال یا فروش ، سفارش های عمده نیز از طریق تیپاکس یا پست برای شما همکاران گرامی ارسال شود.

 

 

ارسال ارزان در تهران و شهرهای اطراف

همکاران عزیزی در تهران فعالیت می کنند می توانند به صورت حضوری از مجموعه خریداری کنند. اما توصیه عصر بازی با توجه به وقت گیر بودن آماده شدن سفارش و بالا بودن هزینه های رفت و آمد، استفاده از سفارش اینترنتی می باشد. همچنین برای کاهش هزینه همکاران تهرانی ، عصر بازی اقدام به راه اندازی سرویس ارسال کالا در شهرستان های اطراف تهران کرده است که این امر سبب صرفه جویی بسیار در زمان و هزینه ها شده است.